Opublikowano w kategorii: Informacje

Zawartość serwisu www.slowozabieraglos.pl w tym elementy tekstowe, graficzne, fotografie, filmy, layout strony, jest własnością Społecznego Komitetu Organizacyjnego 100.lecia Urodzin ks. Jana Twardowskiego oraz jego Partnerów, którymi są Europejska Fundacja Edukacji Audiowizualnej DISCE, San Markos, Publicity i Jet Events. Zawartość serwisu jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z 4 lutego 1994 roku o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych. Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem.

Społeczny Komitet Organizacyjny oraz jego Partnerzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały.

Społeczny Komitet Organizacyjny oraz jego Partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za użytkowanie serwisu i powstanie ewentualnych szkód w wyniku tego użytkowania - całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik przeglądający witrynę.

Społeczny Komitet Organizacyjny oraz jego Partnerzy stosują się ściśle do postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Zapewniamy, że rozumiemy i szanujemy Państwa prawo do ochrony własnej prywatności. Dane przekazywane przez Państwa za pomocą formularzy gromadzimy z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa i nie przekazujemy danych osobowych osobom trzecim.