Opublikowano w kategorii: Aktualności
  • Odsłony: 32393

foto

Promocja płyty "Po prostu w Niego uwierzyć" do wierszy ks. Twardowskiego odbędzie się 28 maja 2015 r w Tarnogórskim Centrum Kultury. Złotówka z każdej sprzedanej płyty zostanie przeznaczona na Śląskie Hospicjum dla Dzieci.

Debiutancka płyta zespołu Wszystkiego Dobrego pt. „Po prostu w Niego uwierzyć" zawiera piosenki do wierszy ks. Jana Twardowskiego. Rozpoczyna ją wiersz, który recytuje Jerzy Trela. Po nim następuje 12 utworów utrzymanych w konwencji ballady w gatunku szeroko rozumianej „krainy łagodności". Oryginalne i zróżnicowane kompozycje, subtelne linie wokali, dobre współbrzmienie gitar (klasycznej i bezprogowego basu) oraz dźwięki altówki sprawiają, że słuchacz zostaje zaproszony na ucztę, której głównym daniem jest słowo Poety, a deserem muzyka, która je dopełnia. Zespół zaprosił do współpracy dwóch doskonałych muzyków zawodowych: Arka Skolika (perkusja) oraz Łukasza Kluczniaka (saksofon altowy), którzy subtelnie wzbogacają utwory jazzową nutą. Całość tworzy przekaz refleksyjny i zarazem pełen emocji. Dobra płyta do słuchania w domu oraz w samochodzie.

Zespół w najbliższym czasie wystąpi podczas gali Ogólnopolskiego Tarnogórskiego Konkursu Poetyckiego im. Ks.Jana Twardowskiego w Pałacu w Rybnej (19.06.2015 r) oraz na przełomie lipca i sierpnia w 2 Kościołach Diecezji Gliwickiej.

https://www.facebook.com/zespol.wszystkiegodobrego?ref=hl

Szczegóły wydarzenia (kliknij)