Opublikowano w kategorii: Aktualności
  • Odsłony: 24218

foto2 czerwca o godz. 18.00  w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbędzie się wspomnienie ks. Jana Twardowskiego. Nasz wspólny "Niecodziennik..." Stulecie Jana Twardowskiego - księdza poety oraz warsztaty dla dzieci dedykowane Jubilatowi.

W pierwszej części wieczoru: opowieści o latach młodości Ks. Jana, lata posługi kapłańskiej, historyje z życie wzięte, anegdoty. O służbie księdza poety dla wierzących i niewierzących i o przyjaźniach w naszym życiu w latach Ks. Jana ... a dziś! Poezja wiecznie młoda w sercach studentów Akademii Teatralnej i tych, którzy pragną nimi zostać. Rozmowy przeplatane filmami.

W drugiej części wieczoru: o przyjaźni trwającej latami… Bracia Jabłkowscy… „Najważniejsze było dziecko”! Wydarzenie parateatralne w wykonaniu Mistrzów słowa mówionego i śpiewanego razem z Uczniami i Wychowankami Szkoły macierzystej Ks. Jana. Postać Jubilata w sercach pokoleń – m. in. wybrane fragmenty muzyczne i słowo mówione ze zbiorów: Elementarz księdza Twardowskiego dla najmłodszego, Niecodziennik, Patyki i Patyczki, Trochę plotek o Świętych oraz Abecadło dziewięćdziesięciolatka

Link do wydarzenia (kliknij)

niecodziennik